Atrakcje

Zapraszamy Państwa do niezwykle urokliwego zakątka naszego kraju – Gospodarstwa Agroturystycznego – Domu AGAT położonego w pobliżu Lwówka Śląskiego w województwie dolnośląskim.

Lwówek to zabytkowe miasto, z jedyną w Polsce podwójną fasadą murów obronnych, z basztami i gotyckimi budowlami. W promieniu 5 km znajdują się dwa pałace, natomiast w odległości 20 km od miasta mieszczą się cztery zamki: Czocha, Grodziec, Gryf, Wleń. Atrakcją naszych terenów jest nowo wybudowany zamek ,,Legend Śląskich”- idealne miejsce dla małych i dużych dzieci.

Istnieje też możliwość podróży koleją do Jeleniej Góry i Czech, piękną doliną Bobru, na trasie której są trzy długie tunele, długi most nad tamą pilichowicką, piękne widoki pogórza sudeckiego i Sudetów.

Nadarza się także okazja do zrobienia tanich zakupów w Niemczech i Czechach. Ponadto można odwiedzić niedaleko położone turystyczne górskie miasta, takie jak: Świeradów Zdrój, Karpacz, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Bolesławiec.

U na żyje się blisko natury i zwierząt, można spotkać tu konie, krowy, kozy, kury strusie i wszystko co na wsi być powinno.

Oferujemy bezpłatny, nieograniczony dostęp do INTERNETU.